Servis kávovarov

Aby Váš kávovar fungoval ako má a pripravoval chutnú kávu, treba ho pravidelne udržiavať.

Čo ponúkame?

Pre správnu funkciu Vášho kávovaru, je potrebné sa oň pravidelne starať a udržiavať ho. Niekedy nestačí, len pravidelná domáca údržba, ale treba kávovar, aj profesionálne prečistiť, a očistiť od kávových usadenín, a plesní. Taktiež môže nastať aj vážnejšia porucha z opotrebovania. V takých prípadoch sme tu pre Vás pripravený pomôcť. Servisujeme plnoaické kávovare značiek Nivona, Philco, DeLonghi a Sencor.

Údržba

Pravidelná údržba kávovaru, je dôležitou súčasťou jeho bezproblémového chodu a taktiež pre zachovanie kvality kávy. Tiež sa správnou údržbou vyhnete nepredvídaným

výdavkom za servis. Preto je dôležité si pravidelne dať spraviť servisnú prehliadku odborníkovy, ktorý Váš kávovar skontroluje a odborne vyčisti.

Servis / Opravy

Občas sa i napriek pravidelnej a kvalitnej údržbe stane, že sa kávovar pokazí. Príčinou môže byť opotrebovanie alebo nesprávne používanie. Najčastejšie príčiny sú opotrebované tesnenia, usadeniny vodného kameňa, poškodenie čerpadla. Radi pomôžeme aj v tomto prípade a kávovar v čo najkratšom čase opravíme.

Kontakt servisný technik

+421 917 659 788

Otvorené pondelok – piatok

08:00 – 17:00

Email

info@kavovarzadarmo.sk